PRACOWNIA BTP98

Jesteśmy pracownią architektoniczną specjalizującą się w projektowaniu indywidualnych autorskich projektów architektury i wnętrz. Wykonujemy kompleksowe dokumentacje budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków usługowych oraz obiektów służby zdrowia, a także rozbudowy, przebudowy i adaptacje. Oferujemy opracowania począwszy od projektów koncepcyjnych poprzez budowlane i wykonawcze pełnobranżowe, a skończywszy na projektach wnętrz, mebli, ogrodów oraz pełnieniu nadzorów autorskich i kompleksowym wykonawstwu.

20 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz śledzenie nowych trendów pozwala nam realizować dzieła o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych spełniających oczekiwania inwestorów.

 

Naszym celem jest tworzenie unikalnych projektów , które nie tylko odzwierciedlają naszych klientów ale zwiększają komfort ich życia. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Według nas proces projektowania jest wspólny wraz z inwestorem, co pozwala na spersonalizowanie rozwiązań. Słuchamy i rozumiemy naszych klientów, a razem z wszystkimi aspektami projektowania pozwala nam to osiągnąć udane realizacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

TOMASZ BOCHNIAK

właściciel i autor projektów